Aktuality - Novinky - Zprávy

<< Zpět na přehled aktualit

ALLIGATOR Profi-APP

09.12.2014 - 16:50

Přední evropský výrobce nátěrových hmot pro stavebnictví, omítek a zateplovacích systémů ALLIGATOR Farbwerke přišel s velice zajímavou mikulášskou nadílkou. Jako jedna z prvních německých firem v tomto oboru nabízí aplikaci pro chytré mobilní telefony ALLIGATOR Profi-APP.

 Obrázky do textů Profi-APP

Aplikace nabízí kompletní přehled výrobků, databanku dokumentů (technické a bezpečnostní listy, certifikáty, brožury a vzorníky dekoračních materiálů), "color studio" s digitální verzí nejnovějšího vzorníku barev IMPULSE 6000, navigátora pro určení nejvhodnějšího materiálu pro povrchovou úpravu nejrůznějších podkladů, čtečku čárových kódů pro specifikaci konkrétního výrobku, vyhledávací systém barevných odstínů a to nejen ze vzorníků ALLIGATOR, ale také velkého počtu vzorníků konkurenčních výrobců, který pro konkrétní vybraný odstín nabídne všechny produkty, do nichž lze tento odstín namíchat. Všechny výrobky jsou také propojené s kalkulátorem spotřeby, který podle vyráběných veikostí balení a zadané plochy umí vypočítat potřebné množství materiálu.

Aplikace s velmi užitečnými informacemi a funkcemi má jen jeden zásadní "nedostatek". Je k dispozici pouze v němčině. Díky intuitivnímu ovládání se však lze bez problémů i bez znalostí odborné němčiny dostat k požadovaným informacím.

Aplikaci pro mobilní zařízení se systémem Android si můžete stáhnout zde.

Aplikaci pro mobílní zařízení se systémem iOS si můžete stáhnout zde.