Historie ALLIGATOR CS

Historie firmy ALLIGATOR v České republice

  • V České republice má ALLIGATOR zastoupení již od roku 1992 a v rámci zahraniční obchodní spolupráce jde o jednoho z nejdéle nepřetržitě působících distributorů.
  • ALLIGATOR CS s.r.o. sídlí v Praze a v současnosti se jedná o ryze rodinnou firmu s výhradně českým kapitálem.
  • Hlavní činností naší firmy je prodej nátěrových hmot a omítek na fasády a do interiérů a dále pak prodej materiálů pro dekoraci vnitřních stěn, skelných tapet a renovačních barev na staré a znečištěné podklady.
  • Mezi naše nejvýznamnější referenční stavby ve více než dvaadvacetileté historii patří dodávka silikátových a silikonových fasádních barev na zámek v Benátkách nad Jizerou, v Dobříši, Křižovnický palác v Praze, synagogu židovského hřbitova na pražských Vinohradech, kostel sv. Vojtěcha a budovy divadla v Ústí nad Labem, vnitřního traktu a venkovní fasády Richtrova paláce na Malém náměstí v Praze a nespočet dalších fasád památkově chráněných budov v Praze a ostatních městech České republiky.
  • Od roku 2005 jsme rozšířili portfolio našich služeb o profesionální kolorimetrické zařízení x-rite CFS-57, na kterém jsme schopni vytvořit přesné receptury odstínů fasádních a vnitřních barev a omítek podle vzorku nebo vzorníku doneseného zákazníkem.