ALLFAtherm zateplovací systémy

Zateplování srdcem a s rozumem… se značkou ALLFAtherm

Kontaktní zateplovací systémy na fasády ALLFAtherm jsou rozděleny do pěti ucelených systémů, v rámci kterých se ještě dělí na dvě skupiny EXPERT a CLASSIC. Z koncovky "org" nebo "min" lze také snadno poznat, zda se jedná o organický nebo minerální systém. Takto jsou pod značkou ALLFAtherm nově a přehledně strukturovány tradiční vysoce jakostní a spolehlivé tepelné izolace ALLIGATOR. Jakostní ukazatele zateplovacích systémů ALLFAtherm se důsledně orientují na rozmanité nároky a požadavky uživatelů - na nejvyšší možnou odolnost, karbonovou technologii pro extrémní namáhání, možnosti mnohotvárného kompozičního zpracování nebo na optimální tepelnou izolaci u osvědčeného minerálního systému.

Stavět šetrně k životnímu prostředí

Minerální systém ALLFAtherm expert.blu se vyznačuje vysokou nezávadností pro životní prostředí a proto se také stal nositelem značky "Modrého anděla", kterou uděluje Společnost pro kvalitu RAL GmbH. Prvotřídní ekologické, zdravotní a uživatelské vlastnosti systému tak navíc dostaly tuto oficiální pečeť pro ekologicky šetrné stavění a renovování. Všude tam, kde není možné venkovní kontaktní zateplovací systém použít nebo kde není tento systém žádoucí, např. u památkově chráněných budov s historicky a architektonicky cennými fasádami, je ideálním řešením vnitřní zateplení ALLFAtherm Klima-System. Tímto systémem lze z technického hlediska spolehlivě sanovat nejen jednotlivé místnosti nebo bytové jednotky, ale i celé budovy a účinně tak snížit energetickou náročnost a celkové náklady na údržbu a vytápění.

Kieselit Klima System - zateplení vnitřních stěn

Kieselit-Klima-Spachtel a Kieselit-Klima-Farbe vytvářejí ideální systém zabraňující tvorbě plísní ve starých i nových budovách. Zdravé klima ve vnitřních prostorách je důležitý aspekt dobré pohody a příjemného pocitu z bydlení. K tomu patří schopnost zachytávat ve stěnách vzdušnou vlhkost a s časovým zpožděním ji opět uvolňovat zpět. Kapilárně aktivní ALLFAtherm Klima-System splňuje tuto funkci. Ukládá vlhkost a tím redukuje její množství na povrchu stěn a zabraňuje nežádoucí kondenzaci. Díky vysoké alkalicitě celé konstrukční skladby funguje Klima-System jako přírodní minerál zabraňující růstu mikroorganismů a tím vytváří trvalou ochranu proti tvorbě plísní. Použitím rovněž minerálních desek Kieselit-Klima-Platte získává uživatel vysoce účinné, difúzně otevřené vnitřní zateplení. Tímto systémem lze z technického hlediska spolehlivě sanovat jednotlivé místnosti, bytové jednotky nebo i celé budovy a snížit tak účinně energetickou náročnost a celkové náklady na údržbu a vytápění.

Záruka v systému

Značka ALLFAtherm garantuje vysokou funkční bezpečnost a kvalitu a jako celek tvoří perfektní souhru prvotřídních komponentů a systémových součástí, které podléhají stálé kontrole a cerifikaci.

Obrázky do textů Allfatherm

Soubory ke stažení

Strana:
1
Produktů na stránce:

Stěrková hmota CARBON ARMIERUNGSSPACHTEL FLEX

Bezcementová stěrková hmota s obsahem uhlíkového vlákna

od 2775,- Kč
Detail
Strana:
1
Produktů na stránce: