Aktuality - Novinky - Zprávy

<< Zpět na přehled aktualit

Lesklá metalická interiérová barva ART EFFETTO

01.04.2015 - 12:14

Lesklá disperzní barva do interiéru s metalízovým efektem určená pro dekorativní a kreativní aplikace. Nátěr je vysoce odolný proti opotřebení s nejvyšší třídou otěruodolnosti za mokra 1 podle normy EN 13300. Stříbrošedá báze pro tónování do více jak 100 odstínů na zařízeních ALLIGATOR ALLFAcolor (např. RAL EFFEKT E4).

 Obrázky do textů Super Weiss

Vysoce vydatná nátěrová hmota bez obsahu organických rozpouštědel a změkčovadel, šetrná k životnímu prostředí, se sníženým zápachem, neobsahuje komponenty podporující tzv. "fogging". 

Určená pro exkluzívní, vysoce jakostní povrchové úpravy vnitřních stěn a stropů s metalickým efektem. Speciálně vyvinutá jako systémový produkt pro povrchovou úpravu netkaných skelných tkanin ALLIGATOR ALLFAtexx VETRO DESIGN.

Více v produktu na našem e-shopu

Jako penetrační a podkladové nátěry doporučujeme použít transparentní hloubkovou penetraci ALLIGATOR W 66 GRUNDIERKONZENTRAT nebo ALLIGATOR TIEFGRUND W, pro adhézní nátěry pak pigmentovaný nátěr bez obsahu hrubého křemičitého plniva ALLIGATOR GRUNDWEISS. Tento výrobek lze tónovat do světlých a středních odstínů.