Aktuality - Novinky - Zprávy

<< Zpět na přehled aktualit

MULTI-GRUND 3 in 1 - skutečný multitalent

20.12.2023 - 20:58

ALLIGATOR MULTI-GRUND 3in1 je skutečný multitalent.

Jedná se o podstatně vylepšenou verzi vysoce jakostní pigmentované podkladové barvy Orbit-Grund a svými vlastnostmi také plně nahrazuje podkladovou barvu Art Deco Grund určenou pod dekorační stěrkové hmoty Art Velluto a Art Nobile

Multi-Grund 3in1 je připravená k přímé aplikaci bez nutnosti ředění. Je vhodná pod finální nátěry akrylátovými, silikonovými a sol-silikátovými barvami ve venkovním prostředí a také pod silikátové barvy v interiéru. 

Prémiový produkt pro prodloužení doby otevřenosti následně nanášených materiálů - oproti standardním produktům až se šesti násobným účinkem (video zde). Reguluje nasákavost podkladu a finální nátěry tak lze nanášet snadno bez viditelných napojovacích pruhů a map.

Zamezuje reakci mezi sádrovými stěrkovými hmotami a silikátovými materiály.

Obsahuje integrovaný blokátor vápna, na nových, ne zcela zreagovaných minerálních podkladech (např. betonu) snižuje riziko vzniku výkvětů a změny barevného odstínu především u tmavých a intenzívních tónů.

Systémový podkladový nátěr pod disperzní fasádní barvu Orbit-Hybrid, špičkovou hybridní akrylátovou barvu s nejvyšší stálobarevností a certifikací jako ochranný nátěr na beton zamezující prostupu CO2.

Má velmi dobrou přídržnost, dobré krycí schopnosti, optimálně chrání před působením vlhkosti a vytváří vysoce drsný povrch, na který se ideálně nanášejí finální povrchové úpravy, především pak dekorační stěrkové hmoty.

Lze jej samozřejmě tónovat do široké palety světlých a středních odstínů na kolorovacích zařízeních ALLFAcolor.