Aktuality - Novinky - Zprávy

<< Zpět na přehled aktualit

Nová silikátová barva na fasády za nižší ceny

10.07.2015 - 17:19

Naši dlouholetí zákazníci si ještě určitě pamatují na tradiční provedení jednosložkové silikátové barvy na fasády BAYERN SILIKAT (později přejmenovanou v rámci silikátové řady výrobků na KIESELIT BAYERN SILIKAT), kterou jsme začali dovážet od samého prvopočátku činnosti naší firmy, tedy od roku 1992. Rozšiřováním kolorovacích strojů a zavedením transparentní báze pro tónování tmavých odstínů u produktu KIESELIT FASSADENFARBE, se tento původní výrobek dostal trochu do pozadí, protože se vyráběl pouze v jedné (bílé) bázi, ze které šlo namíchat pouze přibližné světlé odstíny.

Neustále měnící se požadavky trhu vedly německou firmu ALLIGATOR FARBWERKE k rozšíření sortimentu silikátových barev a jsme proto rádi, že Vám jako žhavou novinku můžeme nabídnout zcela nové provedení jednosložkové fasádní silikátové barvy. KIESELIT BAYERN SILIKAT je nahražen produktem KIESELIT KLASSIK SILIKAT. Nový výrobek vychází z vlastností původního produktu, novinkou je však, kromě tradičního bílého materiálu, rozšíření nabídky o bázové provedení pro tónování do světlých a středních barevných tónů (báze 1), ale i pro tónování do tmavých odstínů (báze 3).

Obrázky do textů Kieselit Klassik Silikat

Zákazníky zajisté také velmi potěší prodejní ceny. Oproti původnímu výrobku KIESELIT BAYERN SILIKAT je nový KIESELIT KLASSIK SILIKAT o více jak 23 % levnější a stává se tedy cenově nejpříznivější fasádní silikátovou barvou z nabídky firmy ALLIGATOR.

Báze se budou prodávat ve větším 15ti litrovém balení, nabídka oproti původnímu produktu se rozšiřuje také ještě o menší 5ti litrové balení. 

U nového produktu KIESELIT KLASSIK SILIKAT zůstávají zachovány původní vlastnosti, tj. vysoká vodoodpudivost nátěru (třída W3 dle normy EN 1062), extrémně vysoká paropropustnost (třída V1 dle normy EN 1062), lehce plnící schopnosti, vysoká kryvost, nízký obsah organických příměsí, přírodně matový vzhled a propustnost pro vzdušný oxid uhličitý, která umožňuje další karbonataci vápna v omítce i pod nátěrem. Vysoká alkalicita silikátového pojiva zajišťující přirozenou ochranu proti napadení nátěru mechy, plísněmi a lišejníky bez přidaných konzervačních látek je nadále samozřejmostí.

Další informace naleznete na našem e-shopu.