Aktuality - Novinky - Zprávy

<< Zpět na přehled aktualit

Nová silikonová fasádní barva MIROPAN KLASSIK za letní zvýhodněné ceny

06.06.2016 - 11:47

Se zahájením letní fasádní sezóny jsme pro vás připravili cenové zvýhodnění nové fasádní silikonové barvy MIROPAN KLASSIK. Snížením prodejních cen bázového provedení o 10 % se cena srovnává na úroveň naší nejprodávanější fasádní barvy - silikonem modifikované disperze ALLFAsil.

S výrobkem MIROPAN KLASSIK tak za stejnou cenu získáte vyšší přidanou hodnotu. Co se týče aplikačních vlastností, kryvosti, bělosti, matového minerálního vzhledu zaschlého nátěru, jsou MIROPAN KLASSIK A ALLFAsil zcela srovnatelné. Rozdíl ve kvalitě mezi oběma materiály je však daný typem použitého pojiva a především rozdílným obsahem silikonové složky.

A ještě něco navíc. Silikonem modifikovaný nátěr ALLFAsil je zařazen do třídy barevné stálosti C, nový MIROPAN KLASSIK je ve vyšší třídě B, tedy ve stejné, jako je naše prémiová silikonová fasádní barva MIROPAN UNIVERSAL.

Z dlouhodobého hlediska je tedy rozdíl mezi oběma materiály především ve vyšší stálobarevnosti, menší špinivosti a křídovatění a tím delší životnosti nátěru.

Více informací zde: MIROPAN KLASSIK