Aktuality - Novinky - Zprávy

<< Zpět na přehled aktualit

Vnitřní disperzní barva SUPER WEISS LEF

25.01.2021 - 16:57

Nejlepší poměr cena/výkon. To byla vždy vnitřní disperzní barva ALLIGATOR SUPER WEISS.

Vysoký stupeň bělosti, obzvláště snadná aplikace, hospodárné zpracování, plně matový film s dobrou možností nátěr lokálně vyspravovat bez viditelných napojení. Široká paleta odstínů tónovatelných do bílé a transparentní báze. Ideální produkt pro renovační práce ve spojení s netkanou textilií ALLIGATOR ALLFAtexx ANSTRICHVLIES v rámci nátěrového systému pro přemostění stabilizovaných vlasových a smršťovacích prasklin v podkladu.

Nový SUPER WEISS LEF je ještě lepší. Standardní třída otěruodolnosti za mokra 3 byla zvýšena na 2 a nátěr tak lze více mechanicky namáhat, protože je odolný proti drhnutí za mokra. Vyšší třída omyvatelnosti znamená vyšší obsah vysoce jakostního pojiva a tím také vylepšení roztíratelnosti a aplikačních vlastností. Krycí schopnosti zůstaly zachovány v nejvyšší třídě 1 při vydatnosti 7 m2 z litru materiálu.

 Obrázky do textů Super Weiss NAK 2

Jako podkladový nátěr pod tmavé a intenzívní odstíny doporučujeme použít pigmentovaný nátěr bez obsahu hrubého křemičitého plniva ALLIGATOR GRUNDWEISS. Tento výrobek lze tónovat do světlých a středních odstínů.