Aktuality - Novinky - Zprávy

<< Zpět na přehled aktualit

Vnitřní silikátová barva KIESELIT BIO-MINERAL

20.12.2023 - 20:59

Naše nejprodávanější a léty osvědčená vnitřní jednosložková silikátová barva KIESELIT BIO-MINERAL

Neobsahuje organická rozpouštědla, změkčovadla ani jiné emisní látky, které by se po aplikaci a následným užíváním uvolňovali z povrchu nátěru.

Neobsahuje ani konzervační látky, které zajišťují jeho stabilitu a ochranu před napadením plísněmi a bakteriemi. Chemické biocidní přísady totiž ani nepotřebuje. Silikátové pojivo na bázi draselného vodního skla je díky své alkalicitě přirozeně odolné proti usazení a šíření rostlinných mikrooranizmů. Nátěr ani v prostorách se zvýšenou vzdušnou vlhkostí nehnije a zůstává po dlouhou dobu stabilní.

Jeho složení se také zasloužilo o udělení certifikátu "vhodný pro alergiky", protože vytváří velice příznivé klima uvnitř místností, které nezatěžuje žádnými látkami, které by se uvolňovaly do ovzduší.

Lze jej dezinfikovat běžnými prostředky užívanými v domácnosti a třída otěruodolnosti za mokra 2 umožňuje snadnou údržbu čistícími prostředky bez rizika poškození povrchu nátěru. Osvědčení německých zkušebních ústavů jsou ke stažení na stránce výrobce zde .To umožňuje jeho nasazení v náročných senzitivních prostorách, jakou jsou dětské pokoje, školy, školky a jiné bytové a komerční prostory.

                                       Obrázky do textů Kieselit Bio Mineral LKF